KURZ JOGY PRO ZAČÁTEČNÍKY

Ashtanga Vinyasa Jóga – minikurz pro začátečníky se Soňou

Chcete se přidat k naší skupině jogínů – ashtangistů, ale nemáte zkušenosti s jógou? Jóga vás láká, ale zatím se nenaskytla příležitost, jak s ní začít? Pak je kurz pro Vás!
Během pěti hodinových lekcí vás seznámíme se základy tohoto tradičního stylu jógy, který je osobitý tím, že se jednotlivé ásány (jógové pozice) cvičí v propracovaném, ustáleném sledu (takzvaných sériích). Hlavní důraz klade ashtanga vinyasa joga na hluboké, rovnoměrné dýchání a soulad pohybu a dechu. Hudební doprovod není třeba, právě naopak… hudbou je každému při cvičení jeho vlastní dech! V kurzu se naučíte pozdravy slunci (ashtangovou „rozcvičku“) a část ásán z první série. To vám umožní zacvičit si kdekoli a kdykoli sami nebo prohlubovat praxi v otevřených lekcích ashtanga vinyasa jogy.

Kdy? Každý pátek od 4.1. do 7.3. 18:15 – 19:15.

Cena a platba za kurz? 1000 Kč na první lekci.

Jak se do kurzu přihlásit?  Na webu v online rezervacích nebo na tel. 728 674 593.

Potřebujete více informací o kurzu? Volejte 737 235 531.

Tradiční styl jógy, který je osobitý tím, že se jednotlivé ásány cvičí v propracovaném, ustáleném sledu (takzvaných sériích). Cvičení je dynamické a zaměřuje se jak na pružnost, tak i sílu těla.  Hlavní důraz klade na hluboké, rovnoměrné dýchání a soulad pohybu a dechu. Je to však víc než jen tělesné cvičení. Je cestou, jak poznat sama sebe, ponořit se hluboko do svého nitra. Po osvojení cvičební sestavy se stane vaše praxe meditací v pohybu.